Bielenda Professional

 Punkt Kosmetyczny to Gabinet Partner Bielenda Professional.

Bielenda Professional jest polską uznaną marką, która w swoich laboratoriach opracowuje nowoczesne formuły, bazujące na najlepszych składnikach aktywnych. Pozwalają one podczas zabiegów pielęgnacyjnych uzyskiwać bardzo dobre efekty. 

W Punkcie Kosmetycznym dobiorę odpowiedni zabieg, dostosowany do potrzeb Twojej skóry.  Zadbam o Twoją urodę bazując na wiedzy uzyskanej pod okiem specjalistów marki Bielenda Professional oraz  na własnym, wieloletnim doświadczeniu w pracy z kosmetykami profesjonalnymi tej marki.

 

 

Dzięki współpracy z Bielenda Professional możemy wspólnie celebrować typowo kobiece święta i przygotowywać się do ważnych chwil. Cyklicznie zapraszamy więc do Punktu Kosmetycznego na moment wytchnienia i zadbania o siebie podczas zabiegów kosmetycznych  z okazji: Dnia Kobiet, Dnia Matki, Międzynarodowego Święta Urody, nadchodzących wakacji czy mikołajek.

Przedłużenie  gabinetowej pięlęgancji cery w domowym zaciszu? Dzięki świetnie obmyślanym seriom SupemeLAB do pielęgnacji domowej – to możliwe. W Punkcie Kosmetycznym pomogę Ci skompletować właściwe kosmetyki, biorąc pod uwagę obecny stan Twojej skóry i efekty, jakie chcesz uzyskać.

Katalog SupremeLAB możesz przejrzeć tutaj